KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Kristianstad
Karlsgatan 12
291 59 Kristianstad

Telefon: 010-206 45 28

 

Vi gör tidningen som når alla!

Medan andra tidningar koncentrerar sig på vida världen så bevakar vi det lokala.

Spridning & upplaga

Kristianstad, Bromöllas och Östra Göinges kommuner.
Upplaga: 50 700 exemplar.

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se

 
Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se
Säljledare
Andrée Bruhn
010-206 46 71
andree.bruhn@lokaltidningen.se
 
Reporter
Paola Nordgren
010-206 47 37
paola.nordgren@lokaltidningen.se
 
Mediasäljare
Damir Sutalo
010-206 46 79
damir.sutalo@lokaltidningen.se
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
 

Mediasäljare
Jakob Dreberg
010-206 46 51
jakob.dreberg@lokaltidningen.se

 

Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Pernilla Frid
010-206 46 47
pernilla.frid@lokaltidningen.se
 
 

Lokaltidningen Kristianstads nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag